Gorenje Szervizjegyzék és alkatrész áruházak (csillaggal jelölve) - Gorenje
bezár
...

Gorenje Szervizjegyzék és alkatrész áruházak (csillaggal jelölve)

Szervízek:

BUDAPEST

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Orczy szerviz 1089 Budapest Baross u. 127. 06-1-210-9237 szerviz@orczy.com
Rákóczi szerviz 1173 Budapest Pesti.u.237. 06-1-257-9327 info@rakocziszerviz.hu
Profi elektroszerviz 1077 Budapest Wesselényi u. 59. 06-1-322-3935 profi.e@freemail.hu
Hts group kft. 1183 Budapest Gyömrői út 79-83. 06-1-334-3838 info@htsunio.hu

BARANYA MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Eszkimo-szerviz 7630 Pécs Mohácsi út 13. 06-72-525-490 eszkimo@t-online.hu

BÁCS-KISKUN MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Frigo-matik kft. 6000 Kecskemét Szécheny-stny 5. 06-76-475-399 frigomatic@t-online.hu
Kárpáti Bondor Kft. 6000 Kecskemét Sziget u. 2. 06-76-321056 bondor@t-online.hu
Centrum-szerviz 6400 Kiskunhalas Szilády Á. u. 6. 06-77-421-187 centrumszerviz@freemail.hu
Trident kft. 6098 Tass Akácfa u. 19. 06-20-9644-058 tasvezer@gmail.com
Hargitai-szerviz 6300 Kalocsa Petőfi u. 55. 06-78-563-100 hargitaif@freemail.hu
Belka-szerviz 6000 Baja Jelky tér 1. 06-79-322-333 belka1@freemail.hu

BÉKÉS MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Juhász elektronika kft. 5600 Békéscsaba Kölcsey u. 17. 06-66-324-419 jkesz@digikabel.hu
Optterm-szerviz 5600 Békéscsaba Berényi u. 99. 06-66-441-146 info@optterm.hu

BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Trikolor-szerviz 3529 Miskolc Damjanich J u 8/1. 06-46-347-879 szerviz@trikolor.hu
Stefán jav-ker kft 3700 Kazincbarcika Egressy u. 35. 06-48-512-255 stefanmc@stefanmc.hu

CSONGRÁD MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Szuper elszo kft 6722 Szeged Tábor u. 3. 06-62-426-928 szuperelszohtg@gmail.com
Tyukász-szerviz 6640 Csongrád Kereszt u. 25. 06-63-570-480 tyukaszszerviz@freemail.hu

FEJÉR MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Elektro reflex 8000 Székesfehérvár Széchenyi u.17. 06-22-504-600 elektroreflex1@t-online.hu

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Em-elektro kft. 9023 Győr Török I. u. 32/a 06-96-424-166 szalay.r@elektromechanika.hu

HAJDÚ-BIHAR MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Nagy-szerviz 4029 Debrecen Kígyó u.19. 06-52-426-699 nagybt01@t-online.hu

HEVES MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Javít-lak kft 2191 Bag Peres u. 19. 06-37-347-626 javitlak@invitel.hu
Kozik István 3390 Füzesabony Rákóczi u 8. 06-36-341-228 kozik.szerviz@t-online.hu

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Szolker-szerviz 5008 Szolnok Mátyás-kir u 4. 06-56-423-702 szolker@t-online.hu
Elektro-szerviz 5200 Törökszentmiklós batthyány u. 109. 06-56-391-895 bela.kadar@t-online.hu

KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Hugl józsef 2800 Tata Ady endre út 9. 06-34-380-593 huglr@t-online.hu
Elektro-b kft 2800 Tata Újhegyi út 34. 06-34-487-123 info@elektro-b.hu
Elektro-b kft 2800 Tatabánya Vadász u. 30. 06-34-310-414 info@elektro-b.hu
Széher lajos 2510 Dorog Bécsi u 4. 06-33-431-252 szeher@freemail.hu

NÓGRÁD MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Frigovill 2 kft 3104 Salgótarján Hősök út 20/c 06-32-441-235 frigovill2@digikabel.hu

PEST MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Fó-ka plussz Bt 2300 Ráckeve Árpád u. 52. 06-20-953-6920 fokaplussz@invitel.hu
Gleccser Coop kft 2700 Cegléd Reggel u. 2-4. 06-53-311-723 gleccser@gleccser.t-online.hu

SOMOGY MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Rotech szerviz 7400 kaposvár Bajcsy zs u.16-18. 06-82-412-030 service@rotech-service.hu
Melka.kft. 8700 Marcali Szigetvári u 44. 06-85-510-216 melka@axelero.hu

SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Techno-sat kft 4400 Nyíregyháza Damjanich u. 6. 06-42-504-432 info@technosat.hu

TOLNA MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Cs-Cs szerviz kft 7200 Dombóvár Ady endre út 13. 06-74-464-750 csoszbel@tolna.net
Mikro 2001 kft. 7100 Szekszár Pollack Mihály u. 24. 06-74-412-214 mikro@tolna.net

VAS MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Elektra Gáspár kft 9700 Szombathely Akacs m u. 84. 06-94-311-000 gaspare@upcmail.hu
Garancia kkt. 9900 Körmend Bem j u 4. 06-94-594-022 postmaster@garanciakkt1.t-online.hu

VESZPRÉM MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Thermo-Vill kft. 8200 Veszprém Nyárfa u.18. 06-88-429-083 thermovill@chello.hu
Verrasztó István 8500 Pápa Csáky l u.18. 06-89-314-950 istvan.verraszto@gmail.com

ZALA MEGYE

Szerviz név Város Cím Telefonszám Email cím
Orczy szerviz 8900 Zalaegerszeg Batthyány út 10/b 06-92-312-657 szerviz.zalaegerszeg@orczy.com
1. A gázkészülékeknél abban az esetben érvényes a 3 (1+2) év jótállás, amennyiben az üzembe
helyezést a Gorenje Magyarország Kft. által, arra feljogosított szerviz végzi el. Amennyiben nem szerződött szakszervizzel üzemelteti be a készüléket 1 év jótállást vállal a Gorenje Magyarország Kft. A beüzemelés téritésköteles.
2. Az elektromos készülékek üzembehelyezésénél is javasolt a szakszerviz közreműködését igénybe venni.

A jegyzék időközben változhat, így probléma esetén a 06/23-511-811 telefonszámon (vagy az info@gorenje.hu E-mail címen) szíveskedjék tájékoztatást kérni.